Tiny Touches (Küçük Dokunuşlar) Özel Karabük Murat Yıldırım Ortaokulu Öğrencileri eTwinning Projesi ile Ses Getirecek Bir Projede

Tiny Touches (Küçük Dokunuşlar) Özel Karabük Murat Yıldırım Ortaokulu Öğrencileri eTwinning Projesi ile Ses Getirecek Bir Projede Tiny Touches (Küçük Dokunuşlar) Özel Karabük Murat Yıldırım Ortaokulu Öğrencileri eTwinning Projesi ile Ses Getirecek Bir Projede

Tiny Touches (Küçük Dokunuşlar)

Özel Karabük Murat Yıldırım Ortaokulu Öğrencileri eTwinning Projesi ile Ses Getirecek Bir Projede
Sanat, teknoloji, tasarım ve İngilizce alanlarının harmanlandığı bu projede öğrencilerimize yeni ufukları hayal edebilecekleri bir ortam oluşturmak. Öğrencileri yapabileceklerinin sınırsızlığına ve keyfine ulaştırmaktır.
Amacımız öğrencilerimizin web2.0 araçlarını öğrenmelerini sağlamak, dersleri daha verimli ve öğrencilerimizin daha etkin olmalarını sağlamak, sanat alanında farkındalık oluşturmak, öğrencilerimizin kendi el emeklerinin görünmesi için sergi düzenlemek, müfredatın keyifle işlenebileceğini, öğrencilerin aktifliğinin önemini göstermek ve okullar arası iş birliğini sağlayabilmektir.
Peki web2.0 araçlarının web1.0 araçlarından ayıran özellikler nelerdir diye soracak olursanız. Web 1.0 kullanıcıların web sitelerini sadece bilgi almak için kullandığı içeriğe katkıda bulunamadığı ve içerik üretemediği bir platformken, web2.0 kullanıcılarının içerik geliştirebildiği, birbirleriyle iş birliği yapabildiği, kullanıcılar arasında bilgi ve fikir alışverişini destekleyen ikinci kuşak bir web platformudur.
Bizde ''Tiny  Touches'' projesi ile "Teknoloji Çağı" olarak nitelendirdiğimiz bu çağda öğrencilerimize birinci kuşak web1.0 araçlarını kullanmak yerine web2.0 araçlarını kullanma ve yabancı dili hayatın içerisinde deneyimleyerek öğrenme imkanlarını sunuyoruz.
Sizlerde sosyal medya sayfalarımızı takip ederek bize destek olabilir ve heyecanımıza ortak olarak öğrencilerimizin bu küçük dokunuşlarını büyütebilirsiniz.
                                                                                                                                                                                
Sosyal Medya Hesaplarımız:
Bloger: https://tiny-touches.blogspot.com/  =>Tiny Touches
Instagram: https://www.instagram.com/tiny.touchess/   =>tiny.touchess
Facebook: https://www.facebook.com/groups/3601069056639630  =>Tiny Touches